Ależ ONE to zrobiły
1,5 metra za złotą sztafetą ze szkoły sportowej Warszawa Wawer. 1,5 metra! Sztafeta z Zielonek. A daleko, daleko za nami Warszawa Ursynów, Siedlce, Ostrołęka, Radom i pozostałe reprezentacje 15 mazowieckich szkół, które rywalizowały w dzisiejszym XXVII Finale Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych w Komornicy.
Patrzymy wstecz na pracę jaką wykonały te małe, WIELKIE Istotki. Na każdy dzień treningu. Po lekcjach, w weekendy, w deszczu, błocie, chłodzie. Z prawdziwą determinacją i wiarą w powodzenie tej misji. Misji, która może zuchwale, ale zakładała wymarzony medal Mistrzostw Mazowsza.
Patrzymy wstecz i uśmiechamy się do swojej pewności, że nie dajemy się zwieść z dawno obranej ścieżki inwestowania w młodego człowieka. Że bez względu na wszystko, jesteśmy skupieni na swoich wartościach i wypracowanych standardach.
Że mamy pasję, wspólną pracę i przyjaźń. Bo bez nich, nie byłoby nic.
Wielkie, wielkie brawa Dziewczęta! Wzruszenie i duma![]()
Historyczny lekkoatletyczny sukces Szkoła Podstawowa im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zielonkach-Parceli, Urząd Gminy Stare Babice, GOSiR Stare Babice, Powiat Warszawski Zachodni![]()
Helenka
Patrycja
Alicja
Kinga
Marta
Olga
Oliwia
Agata ![]()
Te 1,5 metra będzie nam się jeszcze chwilę śniło![]()
![]()
Ale tylko chwilę. Przed nami kolejne wyzwania!
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także nasi chłopcy starsi, podejmując mocną walkę wśród najlepszych sztafet Mazowsza! Dokładają tym samym kolejną cegiełkę do sumy swoich fantastycznych występów w międzyszkolnej rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach przez szereg lat!






