Sporting U15 WICEMISTRZEM II ligi C1 MZPN![]()
![]()
![]()
Świetny jesienny sezon ligowych rozgrywek nasza najstarsza drużyna kończy na pozycji wicelidera tabeli! Notujemy taki sam dorobek punktowy jak zwycięzcy – AP Błonianka, w starciach z którą Sporting wywalczył dwa remisy.
Słowa uznania należą się trenerowi Rafałowi Lubelskiemu oraz całej DRUŻYNIE, która postawiła sobie ambitny cel i konsekwentnie go realizowała. Swoją grą chłopcy potwierdzili mocne przygotowanie do sezonu i wykonanie solidnej pracy treningowej w myśl zasady „jak trenujesz, tak będziesz walczyć”.
Wielką wartość ma ich wzajemne zrozumienie i wsparcie w każdej sytuacji.
Sporting U15 w sezonie jesiennym:
Dudek (BR), Kevin (K), Dawid, Tymek, Paweł K., Mateusz, Bartek, Maciek, Grzesiek, Rafał, Rysiu, Kuba, Zielu, Bartek, Bruno, Paweł Cz., Igor, Michał, Robert, Olgierd, Franek, Karol, Wiśnia, Maks ![]()
![]()
Brawo Panowie, za prawdziwego ducha zespołu – oj pokazaliście charakter![]()
Raz jeszcze dziękujemy firmie WOLTE za wsparcie sprzętowe chłopaków![]()
A wszystkim kibicom za wiarę, dobre słowo i tak ważne z trybun: Hej Sporting!
#HejSporting#LekkaPiłka#DobraPiłka








