43 zawodników naszego klubu wystartowało dziś w Powiatowych Biegach Przełajowych, reprezentując swoje szkoły z Powiat Warszawski Zachodni![]()
Startowali zarówno nasi lekkoatleci, jak i nasi piłkarze, bo niezmiennie wierzymy we wszechstronny rozwój młodego człowieka![]()
![]()
![]()
Wszyscy spisali się wyśmienicie, walcząc do ostatnich metrów świetnie przygotowanej przez GOSiR Stare Babice trasy w Zielonkach![]()
Aż 16 naszych zawodników wywalczyło awans do kolejnego etapu biegowych międzyszkolnych zmagań, które odbędą się 9 kwietnia w dobrze nam znanym Kamionie![]()
Rocznik 2014
1 miejsce – Lena![]()
Ponadto awans: Marysia K.
dla Łucji, Marysi Sz.
Rocznik 2013
1 miejsce – Kinga![]()
Ponadto awans: Łucja
dla Oliwii, Julki, Majki, Heleny, Wiktorii, Franka
Rocznik 2012
3 miejsce – Marta![]()
Ponadto awans: Olga, Alicja, Patrycja, Tymoteusz
dla Agaty, Hani G., Matyldy, Hani, Marysi, Stasia, Oskara, Michała, Gabrysia, Kuby
Rocznik 2011
3 miejsce – Zosia![]()
Ponadto awans: Magda, Ivan
dla Kasi i Oliviera
Rocznik 2010
1 miejsce – Robert![]()
2 miejsce – Ryszard![]()
Ponadto awans: Rafał
dla Olgi, Majki, Kamili, Pawła, Bruna, Jakuba, Mateusza, Bartka
Trzymajcie kciuki za przygotowania i niegasnący zapał tych fantastycznych młodych ludzi![]()
![]()
![]()
#ZacznijOdLekkiejWzielonkach#Ogień!









