Jeszcze nie opadły z nas emocje po wtorkowym występie naszych chłopców podczas Powiatowego Finału w Czwórboju Lekkoatletycznym, który rozegrał się na stadionie w Lesznie.
Reprezentacja naszej Szkoły Podstawowej im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zielonkach-Parceli w pięknym stylu sięgnęła po złoto, pokonując 7 szkół Powiatu Warszawskiego Zachodniego![]()
![]()
![]()

Chłopcy skakali w dal, rzucali piłeczką palantową, biegali na 60 m oraz na 1000 m i dzięki solidnemu przygotowaniu uzyskali fantastyczne wyniki, pokonując kolejną szkołę aż o 162 punkty![]()
![]()
Wielkie brawa dla złotej drużyny: Olivier, Maciek, Mikołaj, Tymek (wszyscy Sporting Zielonki), Wojtek, Mateusz, Filip.
Dodatkowo 𝗢𝗹𝗶𝘃𝗶𝗲𝗿 wywalczył tytuł 𝗻𝗮𝗷𝗹𝗲𝗽𝘀𝘇𝗲𝗴𝗼 𝘇𝗮𝘄𝗼𝗱𝗻𝗶𝗸𝗮 całych zawodów![]()
Tuż za nim, z mocnym dorobkiem punktowym, znalazł się nasz 𝗠𝗮𝗰𝗶𝗲𝗸. To jest świetny prognostyk przed kolejnymi startami![]()
A już 29 maja Finały Międzypowiatowe w Czwórboju Lekkoatletycznym w Młodzieszynie![]()
Lekka wkroczyła na salony na dobre![]()
![]()



