W niedzielę 19 stycznia, nasi piłkarze z rocznika 2014, rozegrali bardzo emocjonujący turniej w Borzęcinie Dużym. Kadra została podzielona na dwie drużyny i pokazała się w najlepszym wydaniu![]()
Jeden z naszych zespołów wygrał cały turniej, zgarniając jednocześnie tytuł najlepszego zawodnika, który powędrował do Iwo Pawelczaka![]()
![]()
![]()
Drugi nasz zespół zajął w swoich rozgrywkach mocne trzecie miejsce![]()
![]()
![]()
A grali z nami: MKS Znicz Pruszków, CPI Warszawa, Jaguar Michałowice, BerlinSport Pruszków, UKS Ołtarzew, A2R Warszawa, UKS Irzyk, Nadstal Krzaki Czaplinkowskie, UKS Borzęcin, FC Płochocin, Wisła Dziecinów, UKS Offensywa Książenice![]()
Wielkie brawa dla trenera Adama Kempy i naszych piłkarzy Sporting U11 za solidne przygotowania, przemyślaną grę i piękną postawę na boisku![]()
![]()




